Přiveďte řidiče na svůj web
z interaktivní mapy dopravců na Truckjobs.cz
Získejte 1 rok mezi řidiči za 1300 Kč
* Zobrazte vaše logo, informace a kontakty
* Přidejte odkaz na váš web
* Získejte levnější inzerci na TRUCKJOBSu
NABÍZÍME
HLEDÁME

Prořidiče

Aktuální  nabídky práce  pro řidiče kamionů a autobusů
Vyhledávač  dopravních firem
Informace a novinky z dopravy
Komunita více než 10 000 řidičů

Profirmy

Hledáte nové řidiče? Vytvořte si firemní účet, využijte inzertní služby podle svých potřeb a oslovte jednoduše více než 10 000 řidičů.

Propagujte se jako kvalitní zaměstnavatel a získejte ty nejlepší zaměstnance.

Proč navštěvovat
Truckjobs pravidelně?

Vytvořit účet zdarma

Profesní karta

Snadno si u nás můžete vést svůj online životopis. Při zajímavé pracovní nabídce pak jen do firmy pošlete odkaz.

Výhodné školení

Získejte zvýhodněné nabídky profesních školení. Budeme za Vás sledovat, kdy je třeba jejich obnovení.

Porovnání mzdy

Chystáme průběžná porovnání s ostatními. Snadno zjistíte, jak na tom jste.

Preferované zaměstnání

Své požadavky můžete nastavit tak, abyste byli oslovováni jen těmi firmami, o které máte skutečně zájem.

Nabídky práce
žhavé nabídky

Další nabídky
DHL AUTOMOTIVE s.r.o. - Řidič kamionové dopravy pro MKD

Jsme DHL Automotive, součást nadnárodní skupiny DHL, působící po celém světě. Rádi rozšíříme naše řady o zkušené i začínající řidiče a řidičky. Nabízíme Vám fixní mzdu (vysoký základ a paušální diety).

Více o nabídce
DIPLO TRANS a.s. - Řidič skupiny C - Roveň a okolí

O nás
DIPLO hledá do svého týmu spolehlivého řidiče skupiny “C” pro převoz palet ke koncovým zákazníkům + jejich následný svoz.
Pracovní doba Po - Pá, vozový park – solo s hydraulickým čelem 18ti paleta, Iveco

Náplň práce:

  • převoz v denních hodinách dle stanovených tras
  • pracovní doba 6:00 - 14:00 přibližně
  • pracovní úvazek: 8 hodin denně
  • vozidla se každý den vrací zpět na depo
  • mzda 1.600,- Kč čistého na den v průměru
Co od Vás očekáváme:
  • řidičský průkaz skupiny “C”
  • platný profesní průkaz
  • kartu řidiče
  • zodpovědnost
  • spolehlivost a férové jednání
  • samostatnost